Pridať inzerát

Trainee pre KSR - Kameňolomy SR s.r.o. (m/ž)

STRABAG

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť na praktickom a rozvojovom programe v dĺžke cca 12 max. 15 mesiacov súčasťou je ca 3 mesačné nasadenie v zahraničí,
- zoznámite sa s rôznymi technickými oblasťami práce v kameňolomoch, štrkovniach a pieskovniach
- spoznáte i servisné koncernové spoločnosti v rámci koncernu STRABAG
- bohatý networking naprieč nadnárodným koncernom STRABAG,
- rôznorodé úlohy v spojitosti s odvetvím ťažby nerastných surovín,
- sprevádzať programom Vás bude skúsená/-ý mentor/-ka
- praktické využívanie cudzích jazykov (nemčina a/alebo angličtina)
- možnosti ďalšieho rozvoja formou školení, tréningov, ako i jazykové vzdelávanie
- po ukončení trainee programu možnosť dohody k miestu nasadenia a ďalšej pracovnej kariéry

Nástupný plat vo výške 1.500,- Eur brutto/mesiac (výsledná výška platu bude dojednaná na osobnom pohovore).

- Radi športujete či relaxujete? Máme Multisportkartu.
- Chuť zlepšovať si nemčinu či angličtinu? U nás sa to dá! Jazykovým kurzom ako aj komunikáciou v medzinárodných tímoch nemecky-anglicky hovoriacich.
- Dva telefóny v taške na obtiaž? Náš služobný mobilný telefón má dva sloty.
- Notebook aj na súkromné účely.
- Poskytujeme príspevok na stravné nad rámec zákona,
- príspevok na rekreáciu v SR.
- U nás je konkurencie schopné odmeňovanie samozrejmosťou.
- Čaká na Vás účasť na medzinárodných projektoch.
- Dohodíte nám nových zamestnancov? Finančný benefit za odporúčanie Vás neminie!
- Ponúkame aktivity v rámci podnikového manažmentu zdravia.
- Ak budete angažovaný, so záujmom o ďalší kariérny postup, dvere máte otvorené!
- Last but not least - v našom medzinárodnom koncerne sa ponúkajú nespočetné možnosti interného koncernového prestupu rsp. job rotation.
Obohaťte náš TEAM. Pracujme spolu. WORK ON PROGRESS nie je len naše nové motto ale najmä pevný záväzok vo vzťahu k ďalším generáciám a našej planéte. https://www.youtube.com/watch?v=fB25... Tešíme sa na Váš záujem. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnete uchádzať sa u nás o pracovné miesto.

Spoločnosť KSR – Kameňolomy SR, s.r.o. je súčasťou stavebného koncernu STRABAG SE, kde je výhradným výrobcom kameniva v Slovenskej republike. Základom nášho úspechu sú naši zamestnanci, ktorí sa angažovane podieľajú na tvorbe našich výkonov a výraznou mierou prispievajú k vysokej kvalite našich služieb. Uvedomujeme si potenciál každého zamestnanca a preto poskytujeme rôzne možnosti osobnostného i profesijného rozvoja. Pre zvyšovanie kvalifikácie ponúkame zamestnancom účasť na interných a externých vzdelávacích kurzoch, seminároch či konferenciách. Vysoký dôraz kladieme na bezpečnosť pri práci a ochranu zdravia našich zamestnancov. V rámci podnikového manažmentu zdravia zabezpečujeme rôzne aktivity na udržanie dlhodobého zdravia. Našimi ďalšími prioritami sú digitalizácia, inovácie a udržateľnosť. Tablety, telematika či drony sa stávajú bežnou súčasťou našich procesov. Modernizáciou prevádzok a výrobných technológií chceme neustále zlepšovať pracovný komfort našich zamestnancov, ako aj chrániť prírodné zdroje a životné prostredie. So zamestnancami vedieme pravidelné pohovory a podporujeme transparentnú komunikáciu politikou „otvorených dverí“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo, baníctvo, geotechnika

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bez praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia Trainee je vhodná skôr pre uchádzačov bez praxe rsp. s minimálnymi praktickými skúsenosťami. Ak však disponujete niekoľkoročnými pracovnými skúsenosťami, napriek tomu neváhajte ozvať sa nám, aj formou uchádzania sa na tento inzerát. Spojíme sa s Vami a prejednáme iné možnosti Vášho uplatnenia u nás!

- absolvent/-ka VŠ technického smeru (odbor banský, strojársky, stavebný)
- užívateľské vedomosti z balíka MS Office
- pozitívny prístup k novým IT aplikáciám,
- flexibilita a ochota cestovať (prevádzky máme naprieč 11 krajinám v EU)
- komunikatívna znalosť slovenského (a/alebo) českého jazyka,
- nemčina (a / alebo ) angličtina na mierne pokročilej úrovni, ak máte aktívny jeden al. druhý jazyk, o to lepšie!!
- vodičský preukaz skup. B
- tímový duch, zvedavosť, schopnosť rýchlo sa učiť,
- kreativita, angažovanosť, záujem o sebavzdelávanie a ďalší kariérny rozvoj

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov