Pridať inzerát

Ekonóm/-ka stavby

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacPonúkame platové ohodnotenie od 1500,- EUR mesačne/brutto. Konečná výška platu bude závisieť od znalostí a predchádzajúcich skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ekonomické plánovanie, realizácie stavby, vypracovanie resp. spoluúčasť na pracovných kalkuláciách, vytvorenie príslušnej dokumentácie a jej aktualizácia.
Vytváranie pravidelných porovnaní cieľ/skutočnosť, týkajúcich sa nákladov a výkonov, ako aj priebežná aktualizácia pracovných kalkulácií ako zdroja informácií.
Pravidelná kontrola pohľadávok, platieb a ručení/záruk.
Zostavenie bilancie za obdobie, s ktorým časovo a vecne súvisí, zostavenie mesačných
výkazov výkonu, tvorba rezerv a opravných položiek.
Vystavovanie, evidencia, kontrola faktúr po formálnej aj obsahovej stránke, predkontácia dodávateľských aj odberateľských faktúr.
Pomoc pri obstarávaní materiálu v zhode s vedením stavby.
Zodpovedná realizácia inventúr.
Občasný výkon práce v areáli staveniska.

Ponúkame platové ohodnotenie od 1500,- EUR mesačne/brutto. Konečná výška platu bude závisieť od znalostí a predchádzajúcich skúseností.
Dátum nástupu: ASAP.
Miesto výkonu: Trenčianska Teplá + všetky miesta v pôsobnosti zamestnávateľa v rámci SR.
BENEFITY: Stabilné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG SE.
Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona.
Možnosť pracovať pár dní aj formou Home Office.
Zabezpečenie ubytovania v prípade výkonu práce v areáli staveniska.
Vzdelávací program koncernovej akadémie.
Podnikový manažment zdravia, MULTISPORT karta (s doplatkom).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie príp. stavebný odbor s ekon. zameraním

Ukončené min. SŠ vzdelanie s maturitou ekonomického smeru (príp. stavebné vzdelanie s ekonomickým zameraním).
Predchádzajúca prax v oblasti výhodou.
Ovládanie MS Office (Word, Excel).
Ovládanie cudzieho jazyka výhodou (NJ/AJ).
Samostatné a zodpovedné vykonávanie ekonomických činností.
Komunikatívnosť, zmysel pre detail, odolnosť voči stresu, tímový prístup.
Vodičský preukaz sk. B.

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov