Pridať inzerát

Majster na stavbe (m/ž)

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MAJSTER na stavbe sa okrem odborných prác:
- venuje aj vedeniu tímu pracovníkov,
- je zodpovedný za prideľovanie práce,
- dohliada / kontroluje realizované stavebné práce,
- komunikuje so subdodávateľmi,
- spolupracuje so stavbyvedúcim, manažérom projektu,
- pripravuje podklady pre mzdy pracovníkov na stavbe

- Nástupný plat: 1.200,- Eur brutto.
Platové podmienky nad tento rámec môžu byť dohodnuté na osobnom pohovore, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a znalostí.

PONÚKAME:
- Multisport kartu za výhodnú cenu pre zamestnanca
- aktivity v rámci podnikového manžmentu zdravia (health management),
- možnosť realizácie na rôznych zaujímavých stavebných projektoch,
- fundovaného odborníka ako nadriadeného, od ktorého sa môžete stále niečo nové naučiť,
- možnosti čerpania príspevkov zo sociálneho fondu pri rôznych životných situáciách,
- pracovná zmluva ihneď na dobu neurčitú,
- s nástupom možným ihneď rsp. asap.
- každoročná valorizácia platu
- firemná škôlka pre deti zamestnancov

STRABAG Pozemné staviteľstvo s.r.o. je spoločnosť s viac ako 50 ročnou tradíciou v stavebnej výrobe. Od roku 2004 je súčasťou európskeho stavebného koncernu STRABAG. Svojou činnosťou sa zameriava najmä na: - dodávka a realizácia stavieb na kľúč, - realizácia inžinierskych stavieb, realizácia rekonštrukcií historických a pamiatkovo chránených stavieb Pre našich klientov realizujeme optimálne riešenia a poskytujeme komplexné služby. Našou pridanou hodnotou sú vysoká kvalita, vysoká výkonnosť, presné plnenie termínov dodávok stavieb a silne dimenzované technické i výrobné kapacity, čo posúva našu stavebnú spoločnosť medzi najsilnejšie stavebno-výrobné podniky na domácom trhu. Svoju produkciu úspešne exportujeme aj na trhy v Maďarsku, v Rakúsku a v Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS offfice - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, ochota a prispôsobivosť pracovať v tíme, schopnosť a ochota odovzdávať získané poznatky, ochota cestovať na služobné cesty po SR, ochota prípadnej práce nadčas, skúsenosť a prax z oblasti stavebníctva vítaná,

Because success can only be achieved in cooperation.

As a European technology group for construction services, STRABAG creates thousands of buildings worldwide every year by gathering the right people, building materials and equipment devices at the right place at the right time. Without teamwork - across geographical boundaries and areas - this would not be possible. Become part of our team.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Imre
E-mail: poslať životopis