Pridať inzerát

Vodič nákladného cisternového vozidla ADR

STRABAG

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: September/október 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jazdy do ČR, DE, AT, SK, HU prípadne RO Rumunsko
- Odstavné parkovisko v Bratislave,
- Preprava ADR materiálu
- Komunikácia s dispečerom
- Technicky dohľad nad prideleným vozidlom , preprava na kontroly a servis
- Starostlivosť o pridelené vozidlo
- Vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného

- Diéty a pravidelná mzda
- Firemný mobilný telefón
- Vlastná flotila, nové vozidlá Mercedes s kompletnou výbavou
- Jedno pridelené vozidlo pre každého šoféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

- Nižšie stredné odborné vzdelanie / stredoškolské s maturitou
- Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku
- Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča +ADR osvedčenie o školení vodičov
- Skúseností na pozícicií šoféra nakladných vozidiel min 2 roky
- Vodičské oprávnenie: skupina B, C, E
- Orientačné, geografické schopnosti
- Samostatnosť, sebareflexia , zodpovednosť , kultivovaný slovný prejav,

- Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1), poprípade Ruský jazyk výhodou, resp schopnosť dorozumieť sa pri výkone práce: SK/CZ/AT/PL

STRABAG s.r.o. je profesionálnym partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Sme súčasťou nadnárodného stavebno-technologického koncernu STRABAG, ktorý s takmer 72 000 zamestnankyňami a zamestnancami ročne realizuje tisícky stavebných projektov po celom svete. Základným pilierom nášho úspechu sú odborne zdatné a kompetentné tímy. Vďaka nim sme schopní realizovať náročné zadania našich zákazníkov. Dynamická práca, nové výzvy, moderné technológie a vytváranie trvalých hodnôt – to je motivácia, ktorá nás neustále posúva vpred.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava