Pridať inzerát

Úržbár / Údržbárka

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,83 EUR/hod.k základnej mzde sú vyplácane aj výkonnostné prémie do max. +70%
  • Termín nástupu: dohodou, asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do závodu v Seredi hľadáme zručného kolegu / kolegyňu do Údržby.

Pracovný pomer je na dobu určitú, na 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Budete mať na starosti:
- vykonávanie preventívnej údržby výrobných a technologických zariadení,
- spoluprácu pri odstraňovaní porúch a nedostatkov zistených pri revíziách,
- vykonávanie preventívnej údržby na všetkých typoch zariadení
- identifikáciu opotrebovaných dielcov a hlásenie nadriadenému,
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúci technický stav budov a zverených objektov.

Ponúkame:
- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.
- práca zabezpečená počas celého roka v krytých halách
- stravovanie zabezpečené v rámci závodnej jedálne,
- príspevok na stravu nad rámec zákona, zamestnanec hradí iba 0,74 €.
- jednozmenná prevádzka. 5 dňový pracovný týždeň (Po-Pia),
- víkendy, sviatky voľné.
- základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,83-€/hod.+ výkonnostné prémie do max. výšky 70 %

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zručnosť, kreativita, trpezlivosť, dôslednosť, precíznosť

STRABAG s.r.o. je profesionálnym partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Sme súčasťou nadnárodného stavebno-technologického koncernu STRABAG, ktorý s takmer 72 000 zamestnankyňami a zamestnancami ročne realizuje tisícky stavebných projektov po celom svete. Základným pilierom nášho úspechu sú odborne zdatné a kompetentné tímy. Vďaka nim sme schopní realizovať náročné zadania našich zákazníkov. Dynamická práca, nové výzvy, moderné technológie a vytváranie trvalých hodnôt – to je motivácia, ktorá nás neustále posúva vpred.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
820 15 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hana Horniačková
E-mail: poslať životopis