Pridať inzerát

Technológ výroby betónu m/ž

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacZamestnanie v stabilnej spoločnosti na zaujímavom projekte v trvaní 3 roky s možnosťou predĺženia. Finálna výška základnej mzdy bude závisieť od dohody medzi kandidátom a nadriadeným manažérom a bude ovplyvnená najmä profilom kandidáta, jeho skúsenosťami a zručnosťami.
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Miesto výkonu práce okres Detva a Lučenec
- Realizácia a dodržiavanie zásad prijatej technologickej politiky organizácie na zverených prevádzkach
- Vytváranie, aktualizácia, optimalizácia a používanie súboru platných receptúr, ich evidencia a archivácia, práca s miešacím programom
- Spolupráca so zmluvnými dodávateľmi prísad do betónu za účelom optimalizácie výrobných receptúr;
- Zabezpečenie a koordinácia technologickej prípravy výroby so zvýšenými technologickými požiadavkami
- Zodpovednosť za zaškolenie obslužného personálu v danej problematike a dohľad nad dodržiavaním technologického postupu z hľadiska kvality pri výrobe čerstvého betónu a CBGM
- Dohľad nad početnosťou odberov vzoriek a realizáciou skúšok čerstvého betónu podľa platných noriem a predpisov vrátane kontrolno-skúšobného plánu
- Zabezpečovanie včasného zvozu vzoriek do zmluvného skúšobného laboratória, preberanie protokolov
- Evidencia protokolov a štatistika početnosti skúšok,
- Výsledky skúšok čerstvého betónu s vyhodnotením a evidencia skúšok vstupných materiálov
- Riešenie nezhôd a reklamácií s dôrazom na ich minimalizáciu
- Dohľad nad realizáciou kontrolných skúšok čerstvého betónu na zverených betonárňach ako aj na stavbách zákazníkov podľa platných noriem a vnútorných predpisov
- Kontrola kvality dovážaných vstupných komponentov a odber vzoriek
- Komunikácia s dodávateľmi a evidencia predpísanej dokumentácie
- Zabezpečovanie skúšok typu a kontrolných skúšok, komunikácia s laboratóriom
- Vedenie predpísanej administratívy, štatistiky, evidencie a záznamov
- Účasť na auditoch kvality, prípadne kontrolných dňoch, komunikácia s manažérmi kvality projektu
- Nastavovanie receptúr a dohľad nad konzistenciou a požadovanými vlastnosťami betónu pri dôležitých betonážach
- Zabezpečovanie certifikácie prostredníctvom notifikovanej osoby, vydávanie VoP a legislatíva v zmysle STN EN 206

- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Príspevok pri narodení 1. dieťaťa
- Služobný automobil na súkromné účely, služobný telefón na súkromné účely
- V prípade potreby zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- Ukončené minimálne SŠ vzdelanie s maturitou
- Prax na obdobnej pozícii: min. 3 roky
- Zodpovednosť, flexibilita
- Dobré komunikačné zručnosti a asertivita
- Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie
- Vodičský preukaz sk. B
- Práca s počítačom - outlook, excel, word, miešací program Simma a Martec
- Nemecký jazyk vítaný

STRABAG s.r.o. je profesionálnym partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Sme súčasťou nadnárodného stavebno-technologického koncernu STRABAG, ktorý s takmer 72 000 zamestnankyňami a zamestnancami ročne realizuje tisícky stavebných projektov po celom svete. Základným pilierom nášho úspechu sú odborne zdatné a kompetentné tímy. Vďaka nim sme schopní realizovať náročné zadania našich zákazníkov. Dynamická práca, nové výzvy, moderné technológie a vytváranie trvalých hodnôt – to je motivácia, ktorá nás neustále posúva vpred.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
Tel.: +421232621104
E-mail: poslať životopis