Pridať inzerát

Stavebný robotník m/ž

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4,66 EUR/hod.+ osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: 1.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonavá stavebné práce podľa pokynov svojich nadriadených
- Dodržiavanie technologických pravidiel a ostatných vnútorných predpisov spoločnosti
- Dodržiavanie všetkých predpisov BOZP, PO a ochrany životného prostredia a používanie všetkých určených ochranných prostriedkov a pomôcok pri výkone práce
- Využívanie zverených prostriedkov organizácie výhradne pre plnenie pracovných povinností

- Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzin.účaťou (51% vlastník STRABAG SE)
- Ponúkame ubytovanie v areáli pracoviska - Podunajské Biskupice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- výučný list príp. maturita
- zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita
- VP sk. B, sk. E výhodou
- strojnícky, príp. zváračský preukaz výhodou
- prax v odbore výhodou

STRABAG s.r.o. je profesionálnym partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Sme súčasťou nadnárodného stavebno-technologického koncernu STRABAG, ktorý s takmer 72 000 zamestnankyňami a zamestnancami ročne realizuje tisícky stavebných projektov po celom svete. Základným pilierom nášho úspechu sú odborne zdatné a kompetentné tímy. Vďaka nim sme schopní realizovať náročné zadania našich zákazníkov. Dynamická práca, nové výzvy, moderné technológie a vytváranie trvalých hodnôt – to je motivácia, ktorá nás neustále posúva vpred.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STRABAG BRVZ s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava