Elektrikár - obsluha obaľovacej súpravy (Ref. č.: SK-2018-025210)

STRABAG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,37 €/hod. brutto
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého Elektrikára pre obsluhu obaľovacích súprav na území SR v týchto lokalitách: Bratislava Podunajské Biskupice, Obdokovce, Krásno nad Kysucou a Predmier.
Činnosti:
- činnosť na vyhradených technických zariadeniach
- činnosť podľa § 22, 23 vyhlášky
- kontrola, posudzovanie stavu a prevádzkyschopnosti elektrických zariadení
- údržba a oprava elektrických zariadení
- činnosť na elektrických zariadeniach a rozvodoch nízkeho a vysokého napätia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,37 €/hod. brutto

- trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- silné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- možnosť ubytovania v areáli pracoviska

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- platné osvedčenie elektrikára § 22, 23
- zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť, flexibilita
- vodičský preukaz sk. C výhodou
- zváračský preukaz výhodou
- strojnícky preukaz sk. 9 výhodou
- ochota cestovať

STRABAG s.r.o. je profesionálnym partnerom pre všetky projekty v oblasti dopravného a železničného staviteľstva. Sme súčasťou nadnárodného stavebno-technologického koncernu STRABAG, ktorý s takmer 72 000 zamestnankyňami a zamestnancami ročne realizuje tisícky stavebných projektov po celom svete. Základným pilierom nášho úspechu sú odborne zdatné a kompetentné tímy. Vďaka nim sme schopní realizovať náročné zadania našich zákazníkov. Dynamická práca, nové výzvy, moderné technológie a vytváranie trvalých hodnôt – to je motivácia, ktorá nás neustále posúva vpred.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STRABAG s.r.o.
Mlynské Nivy 61/A
825 18 Bratislava