Pridať inzerát

Prevádzkový elektrikár pre Východné Slovensko

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaccca 150 € za pracovnú pohotovosť
  • Termín nástupu: 01.07.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude mať na starosti:
• údržbu, opravu, elektrických zariadení NN v pridelených objektoch
• odstraňovanie zistených nedostatkov z revíznych správ
• vykonávanie bežnej obsluhy a údržby v pridelených objektoch (klimatizácie, vzduchotechnika, kotolne, drobné opravy maľovky, podláh, nábytkov, dverí, zámkov, vykurovania, sanity atď.)
• zodpovednosť za prevádzkovú údržbu v zmysle požiadaviek klienta a prevádzkových poriadkov
• vedenie zápisov z kontrol do prevádzkových denníkov a výkonov prác
• mesačné odpisy energií v objektoch (voda, elektrina, plyn)
Práca si vyžaduje každodenné cesty služobným autom v rámci prešovského kraja na pridelené administratívne objekty.

• Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu a výsledkov spoločnosti
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Odborné vzdelávanie - podpora tvojho osobného profesijného rozvoja
• 2 dni dovolenky navyše
• Benefit „odporuč nového kolegu“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Platné Osvedčenie elektro minimálne § 22 v zmysle vyhlášky 508/2009.
Zodpovednosť, dôslednosť a manuálna zručnosť.

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov