Pridať inzerát

Pomocný pracovník údržby budovy

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.+príplatky v rámci Zákonníka práce za prácu vo sviatok, cez víkend alebo za nočnú prácu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných brigádnikov, ktorí budú mať na starosti:

• Vykonávanie dennej údržby
• Vykonávať drobné remeselné práce
• Informovanie nadriadených o odstránených závadách

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Údržbár

• prax na podobnej pozícií výhodou
• manuálna zručnosť, klientska orientácia, samostatnosť
• práca na dve/tri zmeny

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov