Pridať inzerát

Technický pracovník

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac+ príplatky v rámci Zákonníka práce
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI:
• Viesť kompletnú dokumentáciu o evidencii všetkých vydaných a nevrátených kľúčov
• Komunikácia s dodávateľskými spoločnosťami na stavbe a s klientom
• Príprava zväzkov kľúčov na kolaudáciu
• Základy práce z pôdorysmi v PDF na základe ktorej sa vyrábajú popisy na kľúče

*Práca na zmeny

Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Samostatnosť
Dochvíľnosť
Zodpovednosť

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 32
817 85 Bratislava