Pridať inzerát

Zmenový údržbár

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiac+ príplatky v rámci Zákonníka práce do cca 300 EUR Mzdové podmienky v prípade živnosti: 1500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie dennej údržby – elektroinštalačné práce, inštalatérske práce, kúrenárske práce, zámočnícke a bežná údržba budovy
• Vykonávať drobné remeselné práce
• Vykonávanie obsluhy zariadení , pravidelných a preventívnych kontrol zariadení a priestorov v objekte v zmysle spracovaných plánov a pokynov nadriadeného.
• Vykonávanie asistencie pri výkone služieb realizovaných subdodávateľmi.
• Informovanie nadriadených o odstránených závadách,
• Vedenie evidencie o výkone dennej pracovnej činnosti v elektronickom spracovaní.
• Zodpovednosť za vykonávanie pracovných činností v súlade s predpismi BOZP, internými predpismi, technickými normami a inými príslušnými dokumentami.
• Pre pozíciu elektroinštalačné práce minimálne § 22 v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z

• Polročné a koncoročné odmeny
• Referenčný bonus až do výšky 500 €
• DDS 3.pilier dôchodkové sporenie
• 2 dni dovolenky navyše
• Stravné nad rámec zákona

Oslovujeme iba vybratých kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Údržbár
2

- prax na podobnej pozícií min. 2 roky
- manuálna zručnosť, klientska orientácia, samostatnosť
- minimálne § 22 v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 32
817 85 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis