Pridať inzerát

Office manager, Asistentka

STONEBRIDGE CAPITAL Management s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 450 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa mení hneď po skúšobnej dobe + bonusy, výška mzdy závisí od aj od individuálnych kvalít ucházdača
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu, akčnú a pozitívne naladenú osobu, ktorá bude reprezentovať spoločnosť v súlade s našimi hodnotami.
U nás funguje priateľská a dynamická atmosféra založená na vzájomnej dôvere a rešpekte, preto je dôležité vedieť
• riešiť aj nepredvídateľné situácie s rozvahou a nestratiť sa vo víre úloh a multitaskingu
• povedať áno aj diplomatické nie, rozpoznať kedy sa usmiať a kedy byť prísny
• vedieť si organizovať pracovný čas, zorientovať sa v novej situácií a navrhnúť riešenie
• úlohy a povinnosti si plniť aj pod časovým tlakom precízne a spoľahlivo
• byť teamový hráč, ale vedieť pracovať aj samostatne
• mať proaktívny prístup s kolegami si navzájom pomáhať

Okrem toho budete mať za úlohu:
Reprezentatívne a príjemné vystupovanie, vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti
• prijímanie návštev – vítanie vždy s úsmevom a dobrou náladou má svoje čaro, starostlivosť o pohodlie hostí
• zabezpečenie príjemného a reprezentatívneho pracovného prostredia (zasadačky, kuchynka, recepcia, kancelárie, starostlivosť o kvety)
• zodpovednosť za dostatočný stav kancelárskych potrieb, materiálov, potravín a občerstvenia, ich evidencia a objednávanie
• administratívna a orangizačná podpora pre celú skupinu spoločnosti (korešpondencia, telefonická a e-mailová komunikácia aj v anglickom jazyku, evidencia a spracovanie pošty, notár, kuriér, obsadenosť zasadačiek)
• Asistencia CEO a to plánovanie, organizovanie pracovného kalendára a stretnutí, porád a služobných ciest, príprava potrebných podkladov a technická podpora na stretnutiach,
• plnenie ad hoc úloh podľa pokynov
• organizácia a zabezpečenie pracovných ciest vrátane všetkých detailov(doprava, logistika, ubytovanie)
• organizácia firemných podujatí a teambuildingov
• aktívna súčinnosť s inými oddeleniami- pomoc pri marketingových aktivitách, HR(pohovory, hodnotenia), PR
• komunikácia s dodávateľmi spoločnosti a úradmi, správou budovy

Administratívny support:
• evidencia, skenovanie, kopírovanie, formátovanie, archivácia dokumentov, správa spisového poriadku
• evidencia a správa obchodnej agendy - tvorba databáz, príprava zmlúv, podkladov a materiálov
• príprava podkladov pre ekonomické oddelenie (dochádzka, faktúry)
• vedenie a zodpovednosť za zverenú pokladňu(bežná malá hotovosť)

Výsledkom Vašej práce bude odbremenený nadriadený, spokojní klienti a kolegovia aby sme sa mohli posúvať vpred
• PRACA na dve zmeny od 7:30-16:30 a 11:00-20:00

• chceme aby ste sa cítila príjemne, preto Vám pomôžeme „naskočiť na vlnu“ a vytvoriť si dobré vzťahy s kolegami.
• kreatívne a dynamické prostredie hedge fondu, ktorý stále rastie a má chuť napredovať
• rozhodne sa u nás nebudete nudiť – nové nápady a iniciatíva sú vítané (ale je dobré vedieť si ich obhájiť a dotiahnuť do konca)
• niekoľko teambuildingov počas roka, aby sme spolu relaxovali a užili si voľný čas.
• príjemné pracovné prostredie v samotnom srdci mesta
• výborná príležitosť na Váš osobný rast, kariérny rast s možnosťou pôsobenia v zahraničí
• vďaka školeniam, ktoré aj sami organizujeme, podporujeme Váš osobn rozvoj, nebudete outsider a naučíte sa veľa nových vecí z rônych oblastí
• ak máte záujem o klasické benefity - ponúkame MultiSport kartu, príspevok na stravovanie, športové aktivity, jazykové kurzy, sick day
• firemné raňajky a obedy
• telefónne číslo a mobil aj na súkromné účely
• Adekvátne finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej pozícii + bonusy
• mladý a skvelý kolektív, jedinečná firemná kultúra
• využívanie anglického jazyka

Okrem toho:
• staráme sa o pitný režim! Vychutnajte si kávičku, čaj alebo nealko nápoje podľa svojej chuti
• ročný výkonnostný bonus
• osobné ohodnotenie do výšky 20% vyplácané na mesačnej báze.

• Veríme v tvrdú a čestnú prácu. Pomáhame rásť klientom aj zamestnancom a preto kladieme dôraz na teamového ducha s ohľadom na individualitu každého z nás.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a vážime száujem o prácu v našej spoločnosti STONEBRIDGE CAPITAL. V prípade záujmu pošlite Váš ŽIVOTOPIS spolu s krátkym MOTIVAČNÝM listom a aktuálnou FOTOGRAFIOU.
Pre veľký záujem kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Pri zasielaných dokumentoch prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Administrácia webových stránok - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

veľkou výhodou

Počet rokov praxe

1

• prax v obdobnej pracovnej pozícii min.1 rok
• bezproblémové zvládnutie asistentských a sekretárskych prác, spoľahlivosť
• vážny záujem o dlohodobú spoluprácu, chuť pracovať na pozícii
• dokázať si aj v zložitejších situáciách zachovať chladnú hlavu a ústretovo komunikovať-
• vysoký stupeň etiky a schopnosť konštruktívne reagovať na spätnú väzbu
• znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou
• kultivované, priateľské a profesionálne vystupovanie
• starostlivo upravený zovňajšok
• dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére na pracovisku, empatia
• ovládanie strojopisu a hospodárskej korešpondencie
na profesionálnej úrovni
• flexibilita, ochota pracovať nadčas
• vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
• vedieť si určiť priority, dobrý time managment
• orientácia a cit na detail, precízny prístup
• zodpovednosť a lojálnosť dôslednosť
• zdvorilosť, asertivita, diskrétnosť
• iniciatívny prístup a ,,common sense“ pre to, čo treba urobiť, schopnosť doriešiť úlohy do konca
• prirodzená túžba uspieť v náročnom a inovatívnom prostredí, ochota sa vzdelávať
• odolnosť voči stresu

STONEBRIDGE CAPITAL MANAGEMENT je globálny správca aktív, hedžových a investičných fondov. Alternatívne investície s multi-strategickým prístupom. Zameriavame sa na absolútny výnos a ochranu majetku inštitucionálnych a individuálnych investorov. Naša kultúra vysokej výkonnosti je založená na zásluhách.Pre všetkých s motiváciou, ochotných učiť sa a naozaj pracovať, vytvárame príležitosť ukázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a v zahraničí. Spájame najjasnejšie mysle s energiou, inováciami, tvorivosťou a vášňou, aby sme poskytli hodnoty, ktoré naším investorom umožnia dosiahnuť ich finančné a investičné ciele aj pre budúce generáci