Nová práca v novom roku! Skladanie a lepenie plastových komponentov. Mzda do 1250€v čistom+ bonusy. Možnosť týždenných záloh!

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám v novom roku novú pracovnú príležitosť.
Práca je vhodná pre každého- ženy, mužov, aj pre páry.

- skladanie a lepenie komponentov
- vizuálna kontrola
- spracovanie plastových komponentov
- skrutkovanie jednotlivých častí

Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom
Práca v trojzmennej prevádzke 7,5 hodiny denne
- víkendy voľné
- možnosť nadčasov
- práca vhodná pre mužov, ženy, partie, páry
- prax nie je nutná
- práca v stoji

Mzdové podmienky :
od 4,00 € - 4,50 €/hod v čistom
+ bonus za dochádzku
+ bonus za kvalitu

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle:
+421 907 302 333
mail:
praca@workhouseeu.sk

+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ dvojtýždenné zálohy
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity
+ Autobusová a železničná stanica sú len 10 minút peši od miesta výkonu práce
+ v prípade potreby Vás vieme preradiť na inú pozíciu - záleží od šikovnosti a skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

+ precíznosť
+ zodpovednosť
+ manuálna zručnosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.