Pomocný pracovník v strojárskej výrobe. Sadzby do 12,50€, Bonus za dochádzku . Výplaty možné každý piatok

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 EUR/mesiacodmeny bonusy zálohy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v strojárskom priemysle na pozícii Pomocník v strojárskej výrobe :
- pracuje sa na viac zmien
- prax v technickom/ strojárskom odvetví prípade vzdelanie zamerané týmto smerom je výhodou.
- možnosť ubytovania a možnosť zabezpečenia dopravy do a z práce.

Náplň práce:
- príprava materiálu,
- manipulácia s materiálom a hotovými výrobkami ,
- zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce - spätná kontrola kvality,
- odstraňovanie zistených chýb a nedostatkov,
- vykonávanie pomocných prác podľa pokynov nadriadeného pracovníka,
- práca v stoji,
- čítanie technickej dokumentácie nie je podmienkou ale výhodou,
- manuálna zručnosť a chuť pracovať.

MZDA DO 12,50 Eur/hod.,
- prax nie v strojárskom/ technickom priemysle
- ak má uchádzač prax, odvíja sa od toho mzda
- možnosť práce na živnosť

Pracovná pozícia je vzhľadom na povahu práce vhodná pre mužov.

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: praca@workhouseeu.sk, volajte na +421 905 606 111. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- komplexná podpora koordinátora
- dochádzkový bonus
- možnosť ubytovania
- práca PON- PIA , víkendy voľné
- pravidelné týždenné čerpanie záloh
- možnosť odborného rastu, pracovné podmienky na vysokej úrovni

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
samostatnosť
zodpovednosť
proaktívny prístup v práci
tímový hráč

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.