Výplaty každý piatok. Rôzne práce vo výrobe. Sadzby od 4,58 - 9,58€/hod.Nástup ihneď

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 280 EUR/mesiac+ odmeny + zálohy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent, ale nemáš prax? Nevadí, my Ti pomôžeme ju získať!
Máš skúsenosti vo výrobe? Tak predveď čo vieš!
Hľadáš si stabilnú prácu? Nové pracovné miesto? U nás ho nájdeš!
Stačí sa nám ozvať - ostatné už zariadíme, zabezpečíme.
Všetko od vstupného pohovoru, cez ochranné pracovné pomôcky až po zaučenie na konkrétnu pozíciu.
Neváhaj!

Práca sa vykonáva na 2 až 3 zmeny, 8 hod. pracovné zmeny ( PON-PIA)
Víkendy a sviatky sú voľné.
PRAX nie je nutná , avšak je výhodou.
Pozície sú vhodné pre mužov aj ženy, páry - možnosť spoločnej zmeny.
Možnosť ubytovania vo vynovených, čistých priestoroch penziónu , kde sú k dispozícií 1,2,3,4 lôžkové izby.
Doprava zabezpečená podľa miesta výkonu práce!
Práca nadčas je vítaná.
Všetko Ťa naučíme a vysvetlíme.

Náplň práce:
- kontrola kvality výrobkov,
- jednoduché skladanie a drobná montáž,
- manuálne pripevnenie látky a skrutiek
- manipulácia s výrobkami,
- evidencia hotových výrobkov,

Mzdové podmienky:
od 4,58€/hod do 9,58 € /hod v čistom podľa praxe a šikovnosti
Možnosť práce aj na živnosť
+ možnosť vyplácania každý PIATOK!

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo:
+ 421 908 582 618
+421 917 496 437
+421 905 606 111
mail:
manager.toptamsk@gmail.com

+ vyplácanie v dohodnutý termín - každý Piatok
+ možnosť veľmi slušného ubytovania
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ finančné ohodnotenie proaktívneho a zodpovedného prístupu k práci
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.