Montážnik/ montážnička na 2 až 3 zmeny. Výplaty každý piatok!Nástupné vreckové až do 88 eur hneď v prvý deň.

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážnikov / operátorov výroby na 2 až 3 zmennú prevádzku v Považskej Bystrici.
8 hodinová pracovná doba, víkendy voľné!
Poskytujeme ubytovanie.
Výplaty každý piatok !!

Náplň práce
2 zmenná prevádza:
- kontrola vyrobených dielov,
- montovanie plastových dielov pre automobilový priemysel,
- lepenie textílie,
- orezávanie plastov.

3 zmenná prevádzka:
- obsluha lisovacích zariadení v súlade s technickými štandardami,
- základná údržba lisovacích zariadení,
- kontrola kvality výliskov.

Mzdové podmienky :

od 4,30- 6,30€/hod v čistom ( bonus podľa dochádzky)
možnosť práce aj na SZČO
+ Nástupné vreckové až do 88 eur hneď v prvý deň.
Výplaty každý piatok!!

Kontakt:
0908 582 618
mail:
manager.topteamsk@gmail.com

stabilná práca a možnosť dlhodobého zamestnania pre mužov aj ženy
zabezpečené kvalitné zaškolenie pri nástupe
dochádzkový bonus
možnosť čerpania záloh
čisté pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na zmeny
spoľahlivosť
zodpovednosť
prax vo výrobnom podniku výhodou

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Steinecker
E-mail: poslať životopis