Hľadáš si brigádu alebo prácu? Poď pracovať k nám. Práca v sklade od 5 €/hod. v čistom. Ranná/ poobedná 7,5 hod. Víkendy voľné! Bonusy. Zálohy.

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacrôzne benefity a odmeny
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si mladý, zdatný , pracovitý a zodpovedný, hľadáme práve teba!
Ponúkame prácu : Manipulačný pracovník, ktorý má skúsenosti v sklade
Platný preukaz VZV je výhodou, ale nie podmienkou, prepadnutý preukaz vieme obnoviť .
Prax je výhodou.

Náplň práce:
- manuálna práca a následné odvážanie materiálu a hotových výrobkov
- práca pomocou NZV / elektrického paletového vozíka
- umiestňovanie materiálu a výrobkov do regálov
- práce so skenerom
- manuálna práca v sklade
- premiestňovanie materiálu a hotových výrobkov medzi skladmi pomocou elektrického paletového vozíka
- prax výhodou.

Práca na 2 zmeny
mzda od 4,5€/ hod v čistom
možnosť pracovať aj na SZČO
Miesto výkonu práce: Beluša

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zavolať, prezvoniť, napísať na tel.číslo:
+421 908 582 618
mail:
manager.topteamsk@gmail.com

+ práca v čistom pracovnom prostredí,
+ možnosť stravovania v podnikových priestoroch za 1 € (zabezpečená teplá strava)
+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ mladý kolektív
+ práca v stabilnej Slovenskej firme
+ dochádzkový bonus
+ finančné ohodnotenie proaktívneho a zodpovedného prístupu k práci
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Obsluha elektrického paletového vozíku - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha VZV, NZV

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
chuť pracovať
flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom