Hľadáš brigádu a chceš mať výplatu každé 2 týždne? Poď pracovať na jednoduchú montáž plastových komponentov v Považskej Bystrici. Mzda od 4,30€.

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 010 EUR/mesiac+ bonusy + benefity
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš letnú brigádu? Poď pracovať na jednoduchú montáž plastových komponentov v Považskej Bystrici.
Voľné víkendy, žiadna prax a výplaty po 2 týždňoch ? Toto sú všetko benefity, ktoré nájdeš iba u NÁS!
Práca je vhodná pre mužov aj ženy
Pracuje sa na 2 zmeny - ranná, poobedná

Náplňou práce je:
- jednoduché montážne práce s plastovými komponentami,
- skladanie , lepenie komponentov
- pomocné výrobné operácie súvisiace s výrobou,
- kontrola kvality výrobkov,
- dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku,
- práca nie je úkolová!

Mzdové podmienky:
od 4,30 - 6,00/hod v čistom
bonus za dochádzku až do výšky 100 eur!
možnosť pracovať aj na SZČO
+ bonus za kvalitu.
+ Vyplácanie na dvojtýždňovej báze v piatok!

Ak Vás ponuka práce zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis na :
manager.topteamsk@gmail.com

alebo nás kontaktujte na tel.číslach:
+421 908 582 618

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ vyplácanie každé 2 týždne!
+ bonus za dochádzku až do výšky 100 eur!!
+ bonus za kvalitu
+ práca bez nočných
+ voľné víkendy
+ ľahká dostupnosť do práce
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom