Administratívno - skladová pracovníčka len na rannú zmenu. Víkendy voľné! Ihneď!

STOBA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 100 EUR/mesiacdochádzkový bonus, odmeny, benefity
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jednoduchú prácu pre aktívnu ženu v strojárskej firme v Beluši, ktorá sa nebojí manuálnej práce. Ide o kombináciu administratívnej a manuálnej práce aj v sklade.

Náplň práce pozostáva:
- jednoduchá práca s PC
- práca s internými tabuľkami - Excel, Word
- pomocné administratívne práce
- inventarizácia skladu/manuálne naskladňovanie a vyskladňovanie
- vyhľadávanie položiek v sklade - skladové hospodárstvo
- kontrola skladových zásob

Mzdové podmienky:
od 4,00 eur/hod v čistom,
+ dochádzkový bonus
+ odmeny

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj zavolať, prezvoniť, napísať na tel. číslo:
+421 908 582 618
mail:
manager.topteamsk@gmail.com

+ práca v stabilnej Slovenskej firme
+ práca v čistom pracovnom prostredí,
+ možnosť stravovania v podnikových priestoroch za 1 € (zabezpečená teplá strava)
+ mladý kolektív
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Hľadáme energickú, aktívnu, spoľahlivú a zodpovednú ženu.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom