Obsluha vstrekolisu v Považskej Bystrici. Bonusy za dochádzku, výplaty každý piatok! Nástupné vreckové od 160Eur

STOBA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacdochádzkový bonus nástupné vreckové od 160 Eur
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta aj absolventa na obsluhu vstrekolisu v Považskej Bystrici s nástupom IHNEĎ !!!

Náplň práce :
- nahadzovanie foriem na vstrekolisy, ich výmena
- odoberanie plastových dielov
- pomocné práce pri nastavovaní
- kontrola kvality - na plastových dieloch podľa interných predpisov
- odstraňovanie nedostatkov

Práca je vhodná pre muža i ženu.
Pracuje sa na 3 zmeny- ranná, nočná, poobedná (PON-PIA) , víkendy voľné
Prax nie je podmienkou, ale je vítaná.

Mzdové podmienky:
od 4,5€/hod v čistom
+ bonus za dochádzku
+ možnosť vyplácania každý piatok
dá sa pracovať aj na živnosť!

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle:
+421 908 582 618
mail:
manager.topteamsk@gmail.com

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ príjemné a dynamické pracovné prostredie
+ individuálne správanie sa ku každému zamestnancovi
+ dochádzkový bonus
+ výplaty možné každý piatok
+ finančné ohodnotenie proaktívneho a zodpovedného prístupu k práci
+ voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
chuť pracovať

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom