Pracuj len na 2 zmeny v logistike - Slovenská firma! Prax je výhodou!

STOBA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 020 EUR/mesiac+ týždenné zálohy + odmeny
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechceš pracovať v noci? Tak poď pracovať k nám do 2 zmennej prevádzky ako pracovník logistiky/ expedície v Slovenskej firme. Prax je výhodou.

Logistika
- manipulácia s materiálom medzi jednotlivými výrobnými strediskami ( odvoz a dovoz dielov)
- zabezpečenie potrebného množstva prepravných jednotiek k strojom
- čítanie sprievodnej dokumentácie
- paletové hospodárstvo
- starostlivosť o pracovisko a pridelený vozík
- fyzická zdatnosť a spoľahlivosť
- v prípade potreby ochota pracovať nadčas
- platný preukaz VZV - v prípade neplatných papierov, vieme obnoviť :-)
- obsluha motorových a elektrických vozíkov

Expedícia
- zostavovanie a kompletizácia zásielok pre odberateľov
- logistika expedičného skladu a vedenie evidencie
- manipulácia s materiálom a nakladanie výrobkov
- obsluha elektrickej viazačky, baličky
- pomocné práce pri montáži výrobkov
- skúsenosti s balením a vychystávaním výrobkov sú výhodou

Mzdové podmienky :
s platným VZV od 5 €/ hod v čistom
bez platného VZV od 4,5€/hod v čistom
po zapracovaní možnosť navýšenia hodinovej mzdy!!

Ak máte záujem pracovať pre nás, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach:
+421 905 606 609
+421 908 582 618

mail: manager.topteamsk@gmail.com

+ príspevok na stravovanie, obed len za 1€!
+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do výšky 50€!
+ zvýšenie mzdy po zapracovaní
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - základy
Obsluha motorových vozíkov - základy
Obsluha elektrického paletového vozíku - základy

Počet rokov praxe

obsluha VZV

- zodpovedný prístup,
- chuť pracovať,
- spoľahlivosť,
- flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom