Pracovník v sklade na VZV na 2 zmeny- víkendy voľné! Týždenné zálohy, dochádzkový bonus, benefity. Možnosť práce na brigádu, živnosť. Nástup ihneď!

STOBA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 EUR/mesiacbonusy, benefity a rôzne iné..
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame nových ľudí na pozíciu skladníka na VZV do Slovenskej strojárskej firmy.
PRAX NUTNÁ!
Preukaz VZV je podmienkou!
Prepadnuté doklady vieme obnoviť.
Práca na 2 zmeny, víkendy voľné.

Náplňou práce je :
- Práce v sklade.
- Práce na VZV,
- Pomocné manipulačné práce,
- Práca s bremenami,
- Dodržiavanie BOZP,
- Starostlivosť o pridelený vozík, jeho údržba a celkový stav,
- Čítanie sprievodnej dokumentácie.

MZDOVÉ PODMIENKY v čistom :
s platnými papiermi na VZV od 5-6€/ hod
s prepadnutými papiermi na VZV od 4-5€/hod
- možnosť pracovať aj na SZČO

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť pracovať, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle, kde Vám všetkom vysvetlíme :
+421 908 582 618

mail:
manager.topteamsk@gmail.com

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do výšky 50€!
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ rôzne benefity
+ pohovor u nás v kancelárii

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - základy

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom