Pridať inzerát

Logistik + vedení prodejního centra

Sto Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribylinská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• skladové hospodárstvo - objednávanie tovaru, evidencia a vybavovanie objednávok, vedenie administratívy a archivácia dokumentov
• zákaznícke centrum - komunikácia so zákazníkom, poradenstvo, zakladanie objednávok, vedenie malej pokladne
• spracovanie zakázok, vedenie obchodných prípadov, pravidelná fakturácia
• koordinácia dopravy, zodpovednosť za expedíciu, kontrola nákladov
• komunikácia s dodávateľmi, prepravcami, odberateľmi
• podpora obchodného oddelenia
• zodpovednosť za sklad, plánovanie výroby, pravidelné vykonávanie inventúr
• práca v SAP

• rôznorodú a zaujímavú prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi popredných svetových špecialistov v odbore stavebnej chémie
• priateľskú pracovnú atmosféru
• slobodu v podobe flexibilnej pracovnej doby a vlastnej organizácie pracovného času
• dobré platové podmienky
• služobnný mobilný telefón a notebook
• príspevok na dôchodkové sporenie
• stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti s prácou na logistike
• komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, rozlišovanie priorít, zmysel pre detaily
• odolnosť voči stresu
• privítame skúsenosti so SAP - nie je podmienka

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá je členom nadnárodného koncernu Sto, svetovej jednotky v oblasti zatepľovacích systémov a stavebných hmôt s hlavným zameraním na fasády, podlahové systémy a interiéry. Vyznávame hodnoty ako čestnosť, úprimnosť a otvorený prístup k spätnej väzbe. Záleží nám nielen na pracovných výsledkoch, ale aj na atmosfére v práci. Prístup k našim zamestnancom je úplne otvorený a vo firme všetko transparentné. V Slovenskej republike pôsobíme od roku 1998.
Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov