Pridať inzerát

Obchodník stínicí techniky pro maďarský trh

STÍN KOVO s.r.o.

  • Místo práce: Nitranský kraj, Komárensko-Ostřihomská župa (Komárom-Esztergom), Pešťská župa (Pest) (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BAVÍ VÁS OBCHODNÍ ČÍNNOST?
MÁTE SCHOPNOST UPOUTAT A VYVOLAT ZÁJEM U ZÁKAZNÍKA?
JSTE TO VY!!!

Náplň práce:
- rozšiřování prodeje sortimentu u stávajících zákazníků
- získávání potencionálních zákazníků
- navazování kontaktů
- prezentace značky a výrobků firmy u zákazníka
- školení zákazníků na firemním Showroomu
- mapování konkurence

Požadujeme:
- obchodní dovednosti na vysoké úrovni
- profesionální vystupování
- přirozené charisma
- sebevědomý člověk, který se umí přesně vyjadřovat, a to z pozice silné a komunikativní osobnosti
- min. SŠ vzdělání
- Maďarština na komunikativní úrovni
- vhodné pro uchazeče s bydlištěm Budapešť a okolí + Štúrovo a okolí - pobočka firmy se nachází v blízkosti Budapešti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- dlouhodobá spoulupráce na hlavní pracovní poměr
- důkladné zaškolení v centrále společnosti
- služební automobil, služební telefon i notebook
- individuální benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

STÍN KOVO s.r.o., přední český výrobce v oblasti stínicí techniky, rozšiřuje portfolio svých produktů, a proto hledáme vhodné kandidáty do našeho týmu.

Adresa společnosti

Zbrojovka obj. 13
755 01 Vsetín
Česká republika