Pridať inzerát

Pájkovač

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.5,26 € / hodina. 6,00 € / hodina po získaní pájkarského preukazu a vrátane zváračského príplatku, phrubá mzda sa po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby navyšuje - plat od 1 200 € do 1280 €; zamestnanec má okrem toho nárok na Dovolenkový plat a Vianočný plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spájkovanie farebných kovov pri výrobe chladiacich agregátov TČ.
- Pájkovanie so všetkými druhmi pájky (tvrdá aj mäkká pájka).
- Pájkovanie materiálov meď, nerez a mosadz.
- Správne používanie formovacieho plynu, pájky a pájkovacej pasty pri pájkovaní.
- Správne používanie pájkovacích prípravkov.
- Rezanie a rozširovanie rúrok alebo iných komponentov chladiaceho agregátu TČ.
- Obsluha tlakovej skúšky na zapájkovanom chladiacom agregáte.
- Obsluha fliaš s plynmi (He, N).
- Obsluha zariadenia skúšky tesnosti a ich správne vyhodnotenie.
- Zaznamenávanie hodnoty do príslušného protokolu o produkte.

Nie je nutné mať pájkarský preukaz, záujemcov vieme vyškoliť.
Pracovný čas 7,5 hodiny + 0,5 hodinová obedná prestávka. Ide o 3 - zmennú prevádzku.

!!!Práca je vhodná aj pre ženy!!!

- NÁBOROVY PRÍSPEVOK 250 € (po skúšobnej dobe)
- zo smeru SNV a okolie autobusová doprava
- Vianočný a dovolenkový plat
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevok na závodné stravovanie
- firemné spoločenské posedenia (rodinný deň, deň detí, vianočný večierok)
- príspevok na dopravu podľa počtu km
- odmeny (darcom krvi, pri narodení dieťaťa, pri odchode do dôchodku, pracovné a životné
jubilea)
- zvýhodnený predaj firemných výrobkov
- firemné športové aktivity

Ak máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, zašlite nám váš životopis. Životopisy sú vyhodnocované a uchádzači , ktorí spĺňajú naše požiadavky sú priebežne pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

- nie je nutné mať pájkarský preukaz , záujemcov vyškolíme
- osvedčenie podľa § 21 elektrotechnik veľkou výhodou
- pájkarsky preukaz - veľkou výhodou

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o.), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
Tel.: +421527127225
E-mail: poslať životopis