Hľadáme šikovného a zodpovedného pracovníka na pozíciu - Vedúci prevádzky kompostárne

stepco s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čebovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej zložky 1000 eur a z variabilnej zložky až do 600 eur a závisí od plnenia výrobného plánu zariadenia. Výška mzdy bude upresnená na pracovnom pohovore a bude závisieť aj od zručností a schopností uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje pracovníkov – manipulačných pracovníkov kompostárne, pracovníka údržby resp. pracovníka podpory výroby a logistiky pre dosiahnutie výrobných týždenných cieľov,
- spolupracuje s manažérom prevádzky, technológom výroby na chode prevádzky a na jej rozvoji,
- spracováva podklady pre evidenciu dochádzky,
- predkladá týždenné požiadavky na množstvá vstupných surovín a organizuje logistiku surovín a vyrobených produktov,
- dohliada nad výrobným procesom pre zachovanie technologických postupov výroby a dodržanie prevádzkových poriadkov kompostárne,
- zodpovedá za prevádzku a jej chod,
- ovláda a spúšťa technológie v procese výroby,
- vedie a spracováva prevádzkovú dokumentáciu kompostárne a výroby,
- administratívne zabezpečuje váženie vozidiel dodávateľov surovín a vedie dokumentáciu vážení a skladov,
- vyskladňuje hotové výrobky podľa schválených plánov výroby a zodpovedá za dodržanie výrobného týždenného a mesačného plánu,
- predkladá bilancie a správy výroby priamemu nadriadenému,
- starostlivosť o strojový a technologický park, servisné prehliadky, údržbu a opravy, čistenie strojov od prachu a iného znečistenia,
- zabezpečuje technickú funkčnosť prevádzky – dodržuje záväzné pracovné inštrukcie pre jednotlivé stroje a zariadenia,
- zabezpečuje naskladnenie PHM a administratívnu dokumentáciu bilancií PHM,
- iné požiadavky podľa pokynu nadriadeného.

V prípade potreby:
- obsluha kolesového nakladača a ostatných zariadení v kompostárni

- práca je na 8 hodinové zmeny - Po - Pia podľa dohody

K dispozícii je služobný automobil poskytnutý zamestnancovi aj na súkromné účely, služobný mobilný telefón aj na súkromné účely, motivujúce ohodnotenie, mimoriadne odmeny v prípade pozitívneho ekonomického výsledku spoločnosti alebo výnimočných udalostí v rodine.

K žiadosti o zaradenie do výberového konania prosím priložte svoj životopis.
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.
Spoločnosť stepco s.r.o. spracováva údaje vrámci predzmluvných vzťahov pre účel získavania nových zamestnancov v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. f Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. Podrobné informácie o právach dotknutých osôb a o spôsobe ich uplatnenia môžte získať prostredníctvom e-mailu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárenské, respektíve poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riadenie výroby, riadenie prevádzky, obdobná riadiaca pozícia

Počet rokov praxe

3

- náležité platné vodičské oprávnenie skupiny B,

- strojnícky preukaz na obsluhu stavebných strojov: pre skupiny 1,9 je výhodou vo výberovom konaní

- prax vo vedení kolesového nakladača je výhodou vo výberovom konaní

- elektrotechnické vzdelanie podľa §21 - §24 je výhodou vo výberovom konaní,

- pracovitosť, zodpovednosť, technická zručnosť, proaktívny prístup, dobré organizačné schopnosti,

- v prípade výborných zručností a schopností zamestnanca je možné akceptovať aj kratšiu dobu praxe a do výberového konania teda budú zapojení aj uchádzači s kratšou dobou praxe ako sú 3 roky.

Progresívne rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti prevádzkovania a správy kompostární a zariadení na zhodnocovanie odpadov a v oblasti manažmentu kompostovacích a fermentačných procesov.