Pridať inzerát

Advokát/-ka (m/ž)

Stentors advokátska kancelária s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodžovo nám., Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností - v prípade skúsených kandidátov bude plat prispôsobený); koncoročné a prípadné mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, zodpovednosti a povinnosti
Hľadáme skúseného právnika, ktorý:
● má kapitánsky preukaz, aby dokázal navigovať loď s klientmi v zložitých vodách nielen slovenskej legislatívy;
● má silný hlas na prezentáciu prípadov klientov pred súdom a inými štátnymi orgánmi;
● dokáže pozitívne myslieť a nájsť spôsob, ako veci riešiť;
● má otvorenú myseľ učiť sa priamo od partnerov a skúsených kolegov.

Požadujeme:
● minimálne 2 roky predchádzajúcej právnej praxe na podobnej pozícii;
● schopnosť pracovať v tíme a myslieť netradične;
● proaktívny prístup;
● znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni C1, ďalšie jazyky sú výhodou.

Posúdime aj kvalifikovaného uchádzača bez potrebných skúseností, ak prejaví záujem o vzdelávanie a rozvoj.
Naši klienti stále rastú a ich projekty sú veľmi zaujímavé. Hľadáme advokáta, ktorý ich bude zastrešovať pod priamym vedením partnera spoločnosti.

Ponúkame:
● cenné skúsenosti s prácou na zaujímavých projektoch pre našich zahraničných a domácich klientov;
● tímové prostredie, ktoré vám ponúka podporu pri rozvoji vašich skúseností;
● získavanie nových znalostí a vedomostí na základe spolupráce a dlhoročnej praxe našich partnerov, Michala Hulenu, Vladimíra Kordoša a Petra Neštepného;
● možnosť pracovať z domu;
● hodiny právnickej angličtiny s native speakerom, školenia a prednášky;
● mobilný telefón;
● možnosť zúčastniť sa na programe Young Lawyer Exchanges medzi členmi skupiny Parlex;
● aktivity spojené so zodpovednosťou voči spoločnosti - silná pro bono tradícia a spolupráca s rôznymi neziskovými organizáciami a občianskymi združeniami.

Ak vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Stentors advokátska kancelária je spojením skúseností, schopností a moderného videnia právneho poradenstva zakladajúcich partnerov, ktorí vytvorili silnú a odborne rozsiahlu platformu tímu právnych poradcov pre lokálnu a medzinárodnú klientelu. Pod vedením partnerov Michala Hulenu, Vladimíra Kordoša a Petra Neštepného ponúka Stentors know-how právnej praxe a dôraz kladie na chápanie obchodných súvislostí v rôznych sektoroch podnikania.

Pre klientov sme viac než len právnym poradcom, spoluprácou s nami zároveň získavajú dlhodobého a lojálneho partnera v každej sfére a etape svojho podnikania. Sme silným hlasom našich klientov v labyrinte právnych noriem.