Pridať inzerát

Pracovník v kovovýrobe

STEELTEC s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hurbanovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.mzda bude hodnotená individuálne na základe pracovných skúseností a kvalifikácie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvárač - zváranie kovových konštrukcií regálových systémov podľa technickej dokumentácie
Zámočník - rezanie profilov (zväčša IPE) podľa rezného plánu, vŕtanie, brúsenie

K osobnému pohovoru budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, kovovýroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Do nášho tímu hľadáme kvalifikovaných pracovníkov na pozície zvárač, zámočník, lakýrnik, pomocný pracovník a iné. Pre zváračov a zámočníkov je nutné vedieť sa orientovať v technickej dokumentácii.

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Anglicko, Francúzsko).
V súvislosti s veľmi pozitívnym obchodným vývojom prispôsobujeme našu spoločnosť narastajúcim nárokom.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňaju požiadavky prijatia do zamestnania, budú následne pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov