Pridať inzerát

Stavebný inžinier / projektový manažér

STEELTEC s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 22, 949 01 Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacHorná hranica môže byť vyššia. Výsledná mzda bude posúdená individuálne podľa skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba výkresovej dokumentácie (hlavná časť pracovnej náplne)
- plánuje, koordinuje a pripravuje výkresy spojené s daným projektom
- kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie
- pripravuje technické riešenia pre dané projekty
- pripravuje potrebné náčrty a výkresy pre výstavbu
- spracovanie kalkulácií a cenových ponúk na základe výkresovej dokumentácie a
požiadaviek zákazníka

Práca v malom kolektíve, flexibilný pracovný čas, mobilný telefón.
Zaujímavé veľké aj menšie projekty.
Viditeľné výsledky práce – pracujeme od návrhu až po realizáciu.

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPISY PROSÍM V NEMECKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU !!!

Konateľ firmy komunikuje iba v nemeckom a anglickom jazyku a slovenské životopisy nevie spracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technické a praktické myslenie,
- práca je vhodná aj pre ZŤP
- spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť

Spoločnosť s rakúskym majiteľom zameraná na výrobu a predaj konzolových a paletových regálov pre európsky trh (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Anglicko, Francúzsko).
V súvislosti s veľmi pozitívnym obchodným vývojom prispôsobujeme našu spoločnosť narastajúcim nárokom.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňaju požiadavky prijatia do zamestnania, budú následne pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov