Pridať inzerát

Ekonomický asistent / Administratívny pracovník

STD, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: STD a.s., Hlavná, Poprad-Matejovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie účtovnej agendy
- fakturácia, spracovanie a evidencia priznaní, dokladov
- vypracovanie prehľadov, reportov, štatistík
- back office - administratívne práce pre zabezpečenie plynulého chodu kancelárie spoločnosti
- koordinácia a spolupráca pri činnostiach vykonávaných vedením spoločnosti
- time manažment vedenia spoločnosti

- práca v stabilnej firme s možnosťou osobného rozvoja
- zaujímavé platové ohodnotenie
- motivujúci a dynamický kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať nami vybraných kandidátov.
Svoj životopis nám zašlite v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Obchodná korešpondencia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, ekonómia, dane, financie, administratíva

Počet rokov praxe

2

- ekonomické znalosti: fakturácia, účtovníctvo, dane
- pokročilá úroveň práce s Microsoft Excel
- proaktívny prístup
- komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
- precíznosť a zmysel pre detail
- zodpovednosť a samostatnosť

STD, a.s je mladá spoločnosť s približne 50 zamestnancami. Máme dlhoročnú skúsenosť s výrobou komponentov z expanzného plastového materiálu. Výroba je sústredená hlavne do oblasti priemyslu bielej techniky, obalov a automobilového priemyslu.
Ponúkame zaujímavú a nemonotónnu prácu v dynamickej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STD, a.s.
Hlavna 1
05951 Poprad