Pridať inzerát

Řidič MKD na trase AT–Kaplice–České Budějovice–Praha–DE–AT

STD DONIVO a.s.

  • Místo práce: Česká republika, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 19 700 Kč/měsíc• Čistý příjem s bonusy 55 000 CZK netto/měsíc • Každý den, nebo obden, nebo víkendy doma
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení vybavené soupravy na trase AT – Kaplice – České Budějovice – Praha – DE – AT
• Jízda podle předpisů nařízení ES č. 561/2006
• Dodržování pracovního rozvrhu a určené trasy
• Obstarávání a kompletace dopravních dokumentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nové, max. 3 - roční plně vybavené vozy s automatickou převodovkou a
klimatizací se zajištěným servisem SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES
• Automatické placení mýtného mýtnými jednotkami
• Vozidla vybavená tankovacími a platebními kartami
• Zácvik a zaškolení nových řidičů začátečníků na řádnou pracovní smlouvu
• Firemní mobilní telefon
• Možnost záloh na cestu přes firemní visa kartu
• Prémie za úsporu pohonných hmot
• Poskytování ochranných a hygienických pomůcek proti covid-19

Informace o náboru

Pohovor online, po telefonu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

C, E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vodičský průkaz C+E
• Tachografová karta vodiče
• ADR osvědčení výhodou
• Odpovědnost, samostatnost, flexibilita, loajalita
• Orientační schopnosti, práce s navigačními systémy

STD Donivo s.r.o. dopravní společnost v České republice s dlouholetými zkušenostmi v dopravě.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců