Řidič MKD na pravidelní lince České Budejovice - AT a zpátky. Každý den doma.

STD DONIVO a.s.

  • Místo práce: Česká republika, Rakousko, Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 57 000 Kč/měsíc780 EUR / měsíc brutto + příplatky (styl jízdy, STK a přepínaní tahačů) (možnost výdělku 1740 EUR netto)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení vybavené soupravy (mega návěs) na stabilní trase České Budejovice - AT a
zpátky
- pravidelná linková přeprava s volnýma víkendama
- pracovní doba PO - PÁ
- dodržování pracovního rozvrhu a určené trasy
- vedení záznamů o provozu vozidla, obstarávání a kompletace dopravních
dokumentů, celních a jiných dokladů
- jízda podle předpisů nařízení ES č. 561/2006

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nové, max. 3 - roční plně vybavené vozy s automatickou převodovkou a
klimatizací se zajištěným servisem SCANIA, VOLVO, DAF, MERCEDES
- automatické placení mýtného mýtnými jednotkami
- vozidla vybavená tankovacími a platebními kartami
- zácvik a zaškolení nových řidičů začátečníků na řádnou pracovní smlouvu
- firemní mobilní telefon
- možnost záloh na cestu přes firemní VISA kartu
- prémie za úsporu pohonných hmot
- na všech Slovenských pobočkách STD Donivo mají řidiči k dispozici:
odpočívárny, vybavené kuchyňky, sociální zařízení, sprchy, pračky, skříňky na
odkládání věcí
- zdravotní péče o řidiče v zahraničí zajištěna asistenční službou
- poskytování ochranných a hygienických pomůcek proti COVID-19
- hrazeno ubytování ze strany zaměstnavatele

Informace o náboru

Pohovory budou probíhat online.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

doprava a logistika

Řidičský průkaz

C, E

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ADR průkaz je PODMÍNKOU!! (umíme zabezpěčiť školení ADR)
Flexibilita
Seriózní přístup k práci
Odpovědnost
Spolehlivost
Orientační - zeměpisné schopnosti
Samostatnost

STD Donivo s.r.o. dopravní společnost v České republice s dlouholetými zkušenostmi v dopravě.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

STD DONIVO s.r.o.
Krakovská 583//9
11000 Praha