Pridať inzerát

Obchodní zástupce pro Slovensko (krmiva pro psy)

STAZ s.r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 800 EUR/měsícFixní mzda + odměny z prodeje
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vyhledávání potencionálních zákazníků v rámci přiděleného regionu.
- Cestování po Slovensku a nabízení našich produktů.
- Tvorba nabídek a cenové strategie.
- Poskytování odborného poradenství současným zákazníkům, řešení reklamací.
- Monitorování trhu, aktuálních trendů a konkurenčních aktivit.
- Zodpovědnost za plnění osobního plánu prodeje.
- Práce s CRM/Reportování obchodních výsledků přímému nadřízenému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Služební auto
- Služební počítač
- Služební telefon

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Krmivo pro psy a kočky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Obchodní duch
- Znalost z oboru
- Láska ke zvířatům

Společnost Staz s.r.o. se zabývá dovozem a prodejem vysoce kvalitních nekomerčních krmiv pro psy a kočky z Kanady a Evropy pro Českou republiku, Slovensko a Polsko. U našich krmiv mají chovatelé jistotu, že platí pouze za kvalitu „v pytli“ a ne za reklamu. Nejlepší reklamou jsou pro nás zdraví psi a spokojení chovatelé.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

STAZ s.r.o.
Mlýnská 21
747 01 Opava
Česká republika