Pridať inzerát

Zámočník - zvárač

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stavebná 23, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 300 EUR/mesiac- odmeny podľa podaného výkonu
  • Termín nástupu: ihneď - dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v zámočníckej dielni. Príprava materiálu, pílenie, obrusovanie a zváranie oceľových dielcov. Znalosť čítania výkresovej dokumentácie

- sociálny program
- stabilné pracovné prostredie s dlhoročným pôsobením na trhu
- 13. a 14. plat
- jednozmenná prevádzka
- pracovné oblečenie

Životopis prosíme zaslať na e-mailovú adresu spoločnosti: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čítanie výkresovej dokumentácie, schopnosť tímovej práce, samostatnosť. Ovládanie vysokozdvižného vozíka výhodou.

Stavomontáže, Kovo-Sklo s.r.o. sa dlhodobo venuje stavebnej a remeselnej činnosti. Zaoberá sa výrobou a montážou zámočníckych výrobkov a oceľových konštrukcií. Viac na www.kovo-sklo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov