Pridať inzerát

Účtovník

STAVMAXBB s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Rázusa 22, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ dohoda na základe skúseností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva
- ovládanie daňovej legislatívy platnej v podmienkach SR
- mesačné, ročné uzávierky a vykazovanie
- spracovanie výkazov k DPH
- kompletné spracovanie účtovných dokladov, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady
- vypĺňanie štatistických výkazov, príprava podkladov do banky
- evidencia majetku, áut a nehnuteľností
- komunikácia s obchodnými partnermi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 roky skúseností v oblasti vedenia komplexného účtovníctva, ideálne vo výrobnej spoločnosti, prax v stavebnej spoločnosti veľkou výhodou
- prax v účtovnom programe MRP veľkou výhodou
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- otvorenosť

Spoločnosť STAVMAXBB s.r.o. je stabilná stavebná spoločnosť s bohatými skúsenosťami, osobným prístupom a širokým záberom pôsobnosti na stavebnom a realitnom trhu. Spoločnosť STAVMAXBB s.r.o. nadviazala na činnosť majiteľa a konateľa spoločnosti, ktorý sa stavebnej činnosti venuje viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M.Rázusa 22
974 01 Banská Bystrica