Pridať inzerát

Vodič nákladného motorového vozidla/strojník

STAVIZOL - Pozemné stavby, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.mzda od 9 EUR/hod
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie prideleného nákladného motorového vozidla, denná údržba, pravidelné prehliadky, nakladanie a vykladanie materiálu. Obsluha zemného stroja traktor - bager Caterpillar, Obsluha UNC.

Ponuka na dlhodobú serióznu spoluprácu. Práca v stabilnej spoločnosti so sociálnymi benefitmi.

Práca v celej SR. V prípade záujmu kontaktovať Ing. Pavla Hoblíka na tel. čísle: 0907 818 437 alebo zaslať životopis na e-mail.:boroncova@stavizol.sk. Nástup ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Vodičský preukaz skupiny C a strojnícky preukaz.

Stavebná spoločnosť Stavizol - Pozemné stavby, s.r.o., ktorá sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou, servisom, opravami, vybranými stavebnými činnosťami ako sú stavebné izolácie, priemyselné podlahy, opláštenie budov a podobne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt