Pridať inzerát

Asistent technika v regióne – Liptovský Mikuláš

Stavebniny DEK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Revolučná 426/12, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 700 Eur ( + 100 osobné ohodnotenie + prémie + 13 plat)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora regionálnych technikov
Spolupráca na technických výstupoch kolegov
Administratíva spojená so zákazkami
Technické poradenstvo pre obchodné zložky spoločnosti
Sústavné vzdelávanie

Zamestnanie na HPP
Motivačné ohodnotenie závislé na plnení cieľov
13. plat
Zaškolenie skúsenými kolegami
Možnosť kariérneho rastu
Príspevok na stravovanie
Občerstvenie na pracovisku
Mobil s dátovým balíčkom aj na súkromné účely
Príjemné pracovné prostredie
Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už 15 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent SŠ alebo VŠ – pozemné stavby
Znalosť práce na PC (Office, CAD)
Vodičský preukaz skupiny B
Samostatnosť, aktívny prístup, zodpovednosť, flexibilita

Stavebniny DEK s.r.o. je dynamická obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávkami materiálov a služieb v stavebníctve. Správnosť svojej obchodnej stratégie orientovanej na prospech zákazníkov každoročne potvrdzuje nárastom obchodného obratu. Nárast obratu je o to cennejší, že k nemu nedochádza extenzívnym rozširovaním sortimentu, ale prakticky celý sa odohráva v oblasti materiálov pre strechy, fasády, izolácie stavieb a materiálov pre hrubú stavbu.
Spoločnosť je po celú dobu svojej histórie známa serióznym prístupom ku všetkým svojim partnerom. S obratom 62 mil. € a tímom 230 zamestnancov patrí medzi najvýznamnejšie subjekty na slovenskom trhu pôsobiacich v oblasti dodávok stavebných materiálov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tiskařská 10/257
108 28 Praha 10
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karolína Hebká
E-mail: poslať životopis