Pridať inzerát

Personalistka/personalista

Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 773 - 1 100 EUR/mesiacmzda je priznávaná podľa "seniority" uchádzača preukázateľnej praxe v odbore, polročné a koncoročné odmeny podľa výkonnosti, osobné ohodnotenie podľa výkonnosti
  • Termín nástupu: 1.12.2021 alebo ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vykonáva komplexne činnosť personálnej administratívy v súlade s legislatívou – zákon č. 552/2003 Z.z. v platnom znení o výkone práce vo verejnom záujme, zákon č. 131/2002 Z.z. v platnom znení o vysokých školách, zákon č. 311/2001 Z.z. v platnom znení Zákonník práce, zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pracujúcich vo verejnom záujme a interným predpismi verejnej vysokej školy
 Vedie kompletné osobné spisy zamestnancov
 Vykonáva administráciu súvisiacu so začiatkom pracovného pomeru, ukončením pracovného pomeru, preradením, zaradením po vyhodnotení výsledkov výberového konania u zamestnanca v legislatívnom rámci (viď hore)
 Oboznamuje sa s legislatívnymi zmenami, novými pracovnými postupmi a aplikuje ich do praxe
 Vedie aktívne údaje o zamestnancoch v ekonomicko-informačnom systéme Magion
Vedie evidenciu pracovných pomerov podľa rôznych kritérií - najmä doba určitá (podľa legislatívneho rámca)
 Komunikácia s príslušnými orgánmi – Sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, Úrady práce vrátane elektronického prihlasovania a odhlasovania (skúsenosť s ČR vítaná, skúsenosť so zamestnávaním občanov z iných krajín EÚ prípadne z tretích krajín vítaná)
 Zabezpečuje agendu výberových konaní na pracovné miesta vysokoškolských učiteľov v legislatívnom rámci (viď hore)
 Spracúva rôzne štatistiky a reporty z EIS Magion prípadne z iných zdrojov

pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú, pracovný čas 37,5 hod, pružný pracovný čas, KZ zamestnávateľa, dovolenka naviac, príspevok na DDS - 2%, sociálny fond a jeho benefity, zamestnanecké stravovanie, rekreačný poukaz, vlastné rekreačné zariadenia, možnosť využívať bazén fakulty, možná domácka práca - práca na homeoffice ....

prax vo verejnej správe vítaná, u vybraných uchádzačov na osobný pohovor budú overované referencie u predchádzajúceho zamestnávateľa . Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len uchádzačov, ktorí čo najkomplexnejšie plnia predpoklady inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo príbuzné odbory , odbor zameraný na ľudské zdroje

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Magion - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje, personalistika

Počet rokov praxe

2

precíznosť, dobrá organizácia práce, komunikácia, schopnosť vytvárať interpersonálne väzby, príjemné vystupovanie, schopnosť učiť sa nové veci, teamový hráč, prax vo verejnej správe vítaná, prax na pracovisku - verejná vysoká škola - vítaná.

Vzdelávanie, verejná vysoká škola.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stavebná fakulta STU
Radlinského 11
810 05 Bratislava