Pridať inzerát

Upratovačka

Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 572 - 600 EUR/mesiacosobný príplatok až do výšky 100%, odmeny za plnenie úloh, odmeny z KZ verejnej správy na rok 2021, mzda je uvádzaná bez zohľadnenia praxe uchádzača a pri plnom úväzku
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie administratívnych priestorov, učební a spoločných priestorov, telovýchovných zariadení, hygienických zariadení, vestibulov a udržiavanie čistoty v rámci opatrení COVID (podľa osobitných pokynov)

stravovanie zamestnancov, pracovný čas aj na kratší úväzok, doplnkové dôchodkové sporenie, sociálny fond a príspevky z neho, dovolenka naviac, pracovné voľno naviac, KZ zamestnávateľa, platové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z.z. , vlastné rekreačné zariadenia, bazén na využitie aj pre rodinných príslušníkov

na pracovný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí budú zodpovedať uvádzaným predpokladom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

spoľahlivosť, manuálne zručnosti

Vzdelávanie, verejná vysoká škola.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stavebná fakulta STU
Radlinského 11
810 05 Bratislava