Pridať inzerát

Správca IT/systémový administrátor

Stavebná fakulta, Slovenská technická univerzita v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacfunkčný plat podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pracujúcich vo verejnom záujme, tarifný plat podľa plnenia kvalifikačných predpokladov a seniority (praxe) uchádzača, motivačné prvky mzdy - osobný príplatok, dvojzložková mzda, odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Riešenie hardvérových a softvérových problémov v prostredí MS Windows
▪ Podpora pre technické oddelenie prvého kontaktu - Level 1
▪ Zabezpečovanie chodu a údržby informačných systémov fakulty
▪ Správa, podpora a riešenie problémov pre celofakultne systémy AIS (Akademický informačný systém), IIS MIS (e-Registratúra), Magión, eProcurement
▪ Správa vstupného systému Salto, podpora a riešenie problémov
▪ Správa stravovacieho systému Kredit, podpora a riešenie problémov
▪ Organizovanie a zabezpečovanie obstarávania prác, tovarov a služieb

KZ zamestnávateľa, zvýšený nárok na dovolenku o 1 týždeň, pracovné voľno pre rodičov detí, pracovný čas 37,5 hod., pružný pracovný čas, práca z domácnosti v režime pracoviska, stravovanie zamestnanecké, rekreačný poukaz, DDS - 2%, možnosť využívania bazénu a vlastných rekreačných zariadení, sociálny fond a jeho benefity (príspevky), možnosť poskytnúť prechodné ubytovanie (internát)

zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len záujemcov, ktorí najkomplexnejšie plnia požiadavky na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické so zameraním na oblasť IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia OS Windows 10 a Windows Server - expert
Office365 - expert
Google GSuite - expert
EIS Magion - ekonomicko informačný systém - pokročilý
IIS MIS - e-registratúra - pokročilý
AIS Akademický informačný systém - pokročilý
Salto - elektronický vstupný systém - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť informačných systémov zamestnávateľa - EIS Magion, IIS MIS, AIS - nie je podmienkou, ale výhodou pre uchádzača.
tímový hráč, zmysel pre detail, soft skills , skúsenosti s prácou vo verejnej inštitúcii - výhodou, prax v odbore výhodou - referencie

Vzdelávanie, verejná vysoká škola.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stavebná fakulta STU
Radlinského 11
810 05 Bratislava