Pridať inzerát

Vrátnik - informátor

Štátny pedagogický ústav

  • Miesto práce: Štátny pedagogický ústav, Pluhová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 686,5 EUR/mesiactarifný plat od 686,50 eur /mesiac a osobné ohodnotenie podľa zákona č. 553/2003 Z.Z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v závislosti od vzdelania a rokov praxe
  • Termín nástupu: 02.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva činnosť vrátnika informátora v rámci potrieb organizácie
- obsluhuje telefónnu ústredňu, prepája hovory
- vedie evidenciu kľúčov, požičiava kľúče od uzamykateľných miestností k tomu oprávneným osobám
- podáva základné informácie návštevníkom, naviguje návštevníkov v rámci budovy
- ohlasuje návštevy, vedie dokumentáciu o návštevách
- vykonáva kontrolu budovy a uzatvára budovu s použitím alarmu
- vedie evidenciu EPS
- ako kontaktná osoba vykonáva výjazdy pri zásahoch Policajného zboru /budova je napojená na pult centralizovanej ochrany/
- zodpovedá za zachovanie zapečatenia kľúčov a ich stráženie
upratuje okolie vstupných schodov, odpratáva sneh
- z poverenia nadriadeného plní ďalšie úlohy a vykonáva činnosti v tomto popise práce neuvedených, avšak súvisiacich s činnosťou na danej pozícii

príjemné pracovné prostredie
sociálna politika – príspevok na stravovanie, rekreáciu
5 dní dovolenky naviac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Základná znalosť s PC - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax minimálne 1 rok na rovnakej alebo obdobnej pozícii je vítaná

• reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť
• bezúhonnosť
• zodpovednosť, spoľahlivosť
• precíznosť
• flexibilita
• odolnosť voči stresu
• fyzická zdatnosť

Štátny pedagogický ústav plní úlohy zabezpečenia odborno-metodického riadenia škôl a školských zariadení ako aj vzdelávacej činnosti pedagogických pracovníkov. ŠPÚ je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pluhová 8
831 03 Bratislava