Pridať inzerát

Upratovačka

Štátny komorný orchester Žilina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Val 47, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.13. plat, odmeny
  • Termín nástupu: 1.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie priestorov, v malom rozsahu hotelové upratovanie, umývanie okien a všetky súvisiace práce s udržiavaním čistoty v budovách v správe ŠKO Žilina.

Pracovný čas 7,5 hod, zvýšený počet dovolenky na základe kolektívnej zmluvy.

Štátny komorný orchester v Žiline príjme do trvalého pracovného pomeru zamestnankyňu na pozíciu- upratovačka. Miesto výkonu práce- Žilina. Termín nástupu:1.1.2022. Nástupný plat 4,50EUR/hodina.
Životopis spolu so žiadosťou prosíme zasielať elektronicky na mailovú adresu: lubomir.klimek@skozilina.sk, prostredníctvom portálu „Profesia.sk“, alebo poštou na adresu: Štátny komorný orchester Žilina, Dolný val 47, 01128 Žilina. Termín zaslania životopisu do: 15.12.2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Naša organizácia sa zaoberá uskutočňovaním kultúrnych podujatí a to prevažne hranie koncertov vážnej hudby pred publikom.