Pridať inzerát

Všeobecná účtovníčka

Štátna opera

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Národná 11, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, základná mzda je v rozsahu od 692,- € do 830,50 €. Ku mzde sa vypláca osobné ohodnotenie v zmysle uvedeného zákona.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predkontácia a komplexné spracovanie účtovných dokladov (v IS Softip Profit), kontrola formálnej správnosti účtovných dokladov
- zatriedenie príjmov a výdavkov organizácie podľa ekonomickej klasifikácie rozpočtovej klasifikácie, zdrojov, programov a ďalších účtovných kľúčov
- zostavenie účtovných uzávierok, účtovných a finančných výkazov podľa platnej legislatívy
- spracovanie podkladov pre konsolidovanú účtovnú závierku
- spracovanie podkladov do správy o činnosti a hospodárení organizácie
- ďalšie práce ekonomického charakteru podľa potreby organizácie a nadriadeného orgánu

Pružná pracovná doba (37,5 hod. / týždeň).
Týždeň dovolenky navyše - v zmysle kolektívnej zmluvy.
Stabilná práca s dlhodobou perspektívou.

Prihlášky so životopisom posielajte do 26.5. 2022 e-mailom na adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: ŠTÁTNA OPERA, Národná 11, 974 73 Banská Bystrica, alebo
Odmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, základná mzda je v rozsahu od 692,- € do 830,50 €. Ku mzde sa vypláca osobné ohodnotenie v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na obdobnej pozícii je vítaná

Počet rokov praxe

1

• znalosť účtovníctva príspevkových organizácií a súvisiacej legislatívy platnej vo verejnej správe
• požadovaná dĺžka odbornej praxe min. 1 rok
• užívateľská znalosť informačného systému štátnej pokladnice a programu SOFTIP PROFIT, resp. SAP je výhodou
• práca na PC, Microsoft Excel – pokročilý, Microsoft Word – pokročilý
• flexibilita, bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
• priame, zrozumiteľné a príjemné vystupovanie

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov