Pridať inzerát

Umelecký zámočník

Štátna opera

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jegorovova 20, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 674 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, základná mzda je v rozsahu od 674,- € do 810,- €. Ku mzde sa vypláca príplatok za prácu v sťaženom prostredí a po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie v zmysle uvedeného zákona.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zhotovovanie umelecko-zámočníckych súčastí scénickej výpravy, výroba výtvarne náročných konštrukcií scénických dekorácií, zložitého kovového nábytku, kovových a zváraných plastík historického a súčasného výtvarného prejavu. Vykonávanie povrchových úprav farebných a bezfarebných kovov. Oprava a údržba starých častí scénických dekorácií a vykonávanie údržbárskych prác zámočníckych častí výpravy.

- pracovný čas 37,5 hod. / týždeň
- 5 dní dovolenky navyše - v súlade s vyššou kolektívnou zmluvou
- stravné lístky nad rámec zákona
- stabilná práca s dlhodobou perspektívou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- tímová práca
- platné osvedčenie o skúške zvárača podľa
STN EN ISO 9606-1: 2018-04 (050712) je podmienkou

štátna príspevková organizácia - v oblasti kultúry

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 11
974 73 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Jankura
Tel.: +421905604184
E-mail: poslať životopis