Pridať inzerát

Technicko-administratívny pracovník na Správe CHKO Latorica

Štátna ochrana prírody SR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trebišov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 692 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, dosiahnutej odbornej praxe a plnenia pracovných úloh. Minimálny nástupný plat pre uvedenú pozíciu je 692,00 EUR.
  • Termín nástupu: 01.06.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon administratívnych prác spojených s činnosťou pracoviska Chránenej krajinnej oblasti Latorica,
• zabezpečovanie podkladov pre vedenie podvojného účtovníctva,
• styk s peňažnými inštitúciami a poštou,
• vedenie objednávok, majetku a iné evidencie,
• zabezpečovanie podkladov pre verejné obstarávanie tovarov a služieb pre pracovisko,
• spracovanie a príprava podkladov pre mzdy.

• 5 dní dovolenky navyše
• možnosť priznania osobného príplatku k základnej zložke mzdy po uplynutí skúšobnej doby,
• dlhodobo stabilná pozícia,
• pružný pracovný čas,
• poskytnuté voľno zamestnávateľom nad rámec Zákonníka práce.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania, profesijný štruktúrovaný životopis a písomný súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (nie starší ako jeden mesiac) na účely výberového konania zašlite najneskôr do 21.05.2021 na e-mailovú adresu: kristina.voralova@sopsr.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Internet - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v administratíve minimálne 3 roky

Znalosť programu SAP výhodou.
Bezúhonnosť.
Zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť.
Znalosť hospodárskej korešpondencie.
Strojopis.

Štátna ochrana prírody je odborná organizácia s celoslovenskou pôsobnosťou a jej činnosť je zameraná na zabezpečovanie odbornej činnosti pre výkon štátnej správy vo veciach ochrany prírody a krajiny.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tajovského 28B
974 01 Banská Bystrica