Pridať inzerát

Technik pre automatizáciu (Ref. č.: 1285/24)

Start Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín, Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 EUR/mesiac + variabilná zložka ( mzda sa odvíja od skúseností a odbornosti kandidáta )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• diagnostika a opravy závad (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení
• údržba testovacích zariadení
• spolupráca s oddelením prípravy výroby a kvality
• opravy a údržba automatizovaných liniek
• práca na dve 8-hodinové zmeny
• firma garantuje komplexné zaškolenie
ZABEZPEČENÁ DOPRAVA ( zvozové autobusy ) zo smerov BÁNOVCE N. BEBRAVOU a ILAVA s okolitými obcami na trase do TRENČÍNA

•práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
•motivačné mzdové ohodnotenie
•letný a vianočný bonus
• príspevok do III. dôchodkového piliera
•autobusová doprava/príspevky na dopravu
• stravovanie v závodnej kantíne
•odborné a zákonné školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient patrí k divízii výroby systémov palubných sietí. V prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábajú káblové zväzky automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

vzdelanie elektrotechnického smeru
• skúsenosti v oblasti robotizácie výhodou
• flexibilita, odolnosť voči stresu
• pozitívny vzťah k elektrotechnike / elektronike

Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomášikova 50/B
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Hladká
Tel.: +421914330507
E-mail: poslať životopis