Pridať inzerát

Operátor výroby, nástup do kmeňa! Trnava

STARSTAFF, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiacZmenové príplatky, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatky
  • Termín nástupu: 15.1.2023

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- montáž a výroba produktov
- ukladanie voľných častí do zásobníkov
- ukladanie výrobkov do kontajnerov, podľa sprievodky
- pracujete na linke, alebo na výrobných stanovištiach
- dodržiavanie zásad bezpečnosti práce pri manipulácii s výrobkami a pri práci pri výrobnej linke
- udržiavanie pracovného miesta v čistote a poriadku, podľa firemných pravidiel
- práca na zmeny, občasné nočné zmeny, podľa požiadaviek výroby
- vedenie nevyhnutnej dokumentácie

Zamestnanec po nástupe do práce musí absolvovať 3-6mesačnú stáž v v Taliansku!

- trvalý pracovný pomer
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zameriava na výrobu súčiastok pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre prácu v kolektíve. Zmysel pre poriadok a dodržiavanie pravidiel na pracovisku. Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť.

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov