Pridať inzerát

Rozvozca - zásobovač - hospodár

Starohájska, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Haanova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.Dohodou + odmeny+ osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Roznáška jedál zákazníkom. Zásobovanie prevádzky. Starostlivosť o prevádzku (kosenie, drobné opravy na prevádzke a pod.) Komunikácia so barmanmi, čašníkmi a kuchármi.

Hľadáme parťáka do tímu, ktorý rád pracuje, je samostatný a vie pridať ruku k dielu. Sme stabilný tím, vieme sa podržať navzájom a hľadáme niekoho, kto chce byť dlhodobo súčasťou nás. Pokiaľ ste to práve Vy, tak neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie.
Ponúkame: stabilné prostredie, auto k dispozícii. odmeny, vynikajúci kolegovia a všetci spolu sme ustáli aj Covid po prvé, po druhé, po tretie a dáme to spolu aj ďalej :)

Informácie o výberovom konaní

Nutnosť osobného pohovoru! info na: 0907 826 395

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pracovitosť, komunikatívnosť a spoľahlivosť.

Starohájska reštaurácia a piváreň je na trhu 14 rokov. Cez pracovné dni ponúka viac druhov denného menu. Ponuka a la cart je zložená z klasických pivárenských špecialít so zameraním na slovenskú kuchyňu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov