Pridať inzerát

Regionálny zástupca, predajca

STARFOL Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.04.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- distribúcia a predaj špeciálnych potravinových fólií u novej rozvíjajúcej sa spoločnosti
- vyhľadávanie nových obchodných partnerov
- vyjednávanie podmienok spolupráce s novými obchodnými partnermi
- organizácia a vyjednávanie obchodných rokovaní
- pravidelná návšteva zákazníkov
- vykonávanie prevádzkových skúšok
- posúdenie potrieb
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- vytvorenie cenových ponúk
- príprava reportov a správ pre vedenie/administratívna práca
- vedenie kancelárie

- hlavný pracovný pomer
- firemný mobilný telefón a notebook
- firemné auto
- profesionálny vývoj
- pevný plat, mesačný bonus
- podpora od vedenia
- odborné tréningy a školenia
- dlhodobá perspektíva u neustále rozvíjajúcej sa spoločnosti

Životopisy prosím posielajte v slovenskom aj maďarskom jazyku s fotografiou. Prikladajte prosím kópiu dokladu o ukončenom vzdelaní a jazykovej skúške.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné, prezentačné a organizačné
schopnosti
- kreativita a logické myslenie
- technická zdatnosť
- schopnosť nadviazať kontakt
- dynamika, ambícia a orientácia na cieľ
- vysoké pracovné nasadenie a samostatnosť
- spoľahlivosť
- vytrvalosť
- precizita
- mobilita, ochota cestovať
- príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť STARFOL Slovakia, s.r.o. zahájila svoju činnosť v minulom roku a zastupuje na Slovensku niekoľko európskych výrobných spoločností. Hlavným profilom našej spoločnosti je distribúcia a predaj špeciálnych potravinových fólií, vákuových sáčkov, APET fólií pre spracovateľské závody, predovšetkým pre mäsový, hydinový, mliekarenský a pekárenský priemysel.

Adresa spoločnosti

Kulačská 3305
929 01 Dunajská Streda